Regulamin

Regulamin dotyczy płatnego dostępu do transmisji "pay-per-view" w Telewizji Internetowej Śląskie.TV www.live.slaskie.tv

Transmisję na live.slaskie.tv realizuje firma:
Media MP
ul.Podleśna 3,
40-748 Katowice
NIP 6342607292

Warunki zawierania i rozwiązywania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną:

Klient ma prawo do zakupu dostępu do transmisji audio-wideo wydarzeń obsługiwanych przez Śląskie.tv. Wydarzenia z płatnym dostępem są oznaczone skrótem [PPV]. Klient ma prawo zapoznać się z niniejszym regulaminem przed dokonaniem zakupu. W momencie dokonania zakupuKlient oświadcza, iż zapoznał się z regulaminem.

Po opłaceniu dostępu, transmisję można oglądać na specjalnej stronie live.slaskie.tv
Zakup dostępu do transmisji odbywa się w kilku prostych krokach:
rejestracja konta w playerze, następnie potwierdzenie mailowe
zalogowanie w playerze na utworzone konto
dokonanie płatności w systemie dotpay.pl
odświeżenie playera.

Dostęp do treści następuje w momencie odnotowania wpłaty w systemie dotpay.pl (zazwyczaj do kilku minut). Samo złożenie konta (nieopłacone) nie powoduje dostępu do płatnych transmisji.

Zapis audio-wideo klient ma prawo wykorzystać jedynie do własnego użytku prywatnego. Publikowanie/sprzedaż nagrań jest zabronione. Zabroniona jest emisja transmisji w miejscach publicznych. Prawa autorskie należą do właściciela Telewizji Internetowej Śląskie.TV

Telewizja Internetowa Śląskie.TV dokłada wszelkich starań, aby transmisje przebiegały sprawnie, jednak mogą nastąpić chwilowe przerwy w odbiorze sygnału ze względu na różne zakłócenia niezależne od Telewizji, które nie mogą być przyczyną reklamacji. W przypadku odwołania transmisji Telewizja Internetowa dokona zwrotu dokonanych płatności. Aby transmisja była odtwarzana płynnie, klient powinien być wyposażony w łącze internetowe o minimalnej przepustowości 2,5 Mbps. W przypadku słabszego łącza transmisja może nie działać płynnie, ten powód nie może być przyczyną reklamacji.
Reklamacje można składać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie live.slaskie.tv/contact

Nie ma możliwości, aby na jedno konto zalogowały się dwie lub więcej osób. Jeśli klient chciałby w trakcie transmisji rozpocząć oglądanie na innym komputerze - należy wylogować się z jednego komputera i zalogować na drugi. W razie problemów z zalogowaniem proszę skorzystać z formularza kontaktowego.

Transmisje dostępne są na wszystkich komputerach oraz urządzeniach przenośnych. Urządzenia przenośne to tzw. smartphony np. IPhone, telefony z systemem Android, Windows Mobile.

W przypadku jakichkolwiek problemów z odtworzeniem transmisji - prosimy o niezwłoczny kontakt poprzez formularz kontaktowy.Klient ma prawo do złożenia reklamacji. W tym celu należy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy dostępny na slaskie.tv/kontakt ze szczegółowym opisem występujących problemów. Wraz ze zgłoszeniem należy wysłać wynik testu łącza internetowego przeprowadzonego na stronie speedtest.net. Telewizja internetowa Śląskie TV rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni.